مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

با برنامه ریزی صحیح و مبتنی بر آینده پژوهی و آینده نگری در مسیر چشم انداز اجلاس حرکت خواهیم کرد

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ -  ۱۲:۱۹ تعداد بازدید: 627


بسمه تعالی 

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان، مهندس طاهری اصل عضو هیات رییسه شورای مرکزی در آستانه برگزاری بیستمین اجلاس هیات عمومی سازمانهای نظام مهندسی ساختمان اظهارداشت:

سازمان نظام مهندسی ساختمان پس از گذشت 22سال ، از نهالی نوپا به درختی جوان و پر ثمر تبدیل شده است و خود را روز به روز تنومند تر و قدرتمند تر از گذشته ، برای رویارویی با آینده آماده می کند. آینده ای که در پناه اندیشه مهندسان در جامعه شکل می گیرد و شکوفایی و رشد اقتصاد ملی را در پی داردو دهه سوم را به عنوان دهه بالندگی و شکوفایی آغاز میکند.


امروز با رویکرد برنامه های شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان در اجلاس بیستم هیات عمومی ، زمان تعیین زیر ساخت هایی است که سازمان بتواند بر اساس آن رشد خود را در آینده تضمین کند و کسانی که سکان هدایت سازمان را در این راه به دست خواهند گرفت ، یاری رساند و این محقق نخواهد شد مگر شرکت کنندگان در اجلاس خود را نماینده از جامعه 430 هزار نفری مهندسان سراسر کشور دانسته است


اینگونه خواهد بود که با برنامه ریزی صحیح و مبتنی بر آینده پژوهی و آینده نگری در مسیر چشم انداز سازمان حرکت خواهیم کرد و با القای بینش علمی و با رعایت اخلاق حرفه ای و انتقال آن به اعضای سازمان ، افکار عمومی را با خود همراه سازیم تا اهداف سازمان تحقق یابد.


اما آنچه در این بین نباید فراموش کرد ، شفاف سازی در نحوه عملکردی است که جامعه را در مورد مهندسان و فعالیت حرفه ای آنها و همچنین نتایج عملکردشان به قضاوت می نشاند.


اگر این دیدگاه را در راس کلیه امور قرار دهیم ، شفافیت لفظ اشتراک بین سیاست های سازمان و اندیشه های فردی هر یک از اعضا با نیاز های جامعه در مسیر تحقق حماسه اقتصادی به همگان اثبات شده و مشارکت حاصل از آن موفقیت سازمان را در پی خواهد داشت.


در این میان مدیران ، تصمیم گیران و تصمیم سازان آینده سازمان خواهند بود که با رصد و تعیین سمت و سوی رشد و اعتلای سازمان ، زمینه مشارکت جهادی مهندسان را در خلق حماسه ای ماندگار در اقتصاد کشور فراهم می سازند. چرا که مهندسان با جایگاه ارزشمند علمی واجرایی خود می توانند به عنوان نیروی محرک اقتصاد ، نقش موثری در جهش اقتصادی کشور ایفا نمایند و این امر محقق نخواهد شد مگر اینکه هیات مدیره ها و منتخبان آنها در دوره هفتم شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان ، هدفمند عمل کنند.


اجلاس هیات عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان که یکی از بزرگترین اجتماعات دست اندرکاران و برنامه ریزان صنعت ساختمان به حساب می آید می تواند منشا سیاست گذاری های موثری در دوره هفتم شورای مرکزی سازمان عنوان شود.


و امروز خرسندم که بگویم ، اعضای محترم هیات مدیره سازمان های نظام مهندسی سراسر کشور ، با حضور در بیستمین اجلاس هیات عمومی ، خود را در این راه موظف می دانند. لذا ضمن خوشامدگویی ، توفیقات روز افزون کلیه همکاران و سربلندی ایران اسلامی را در پناه رهبری رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای و همچنین روح جهادی ، تعاون گرایی و مسئولیت پذیری مهندسان عزیز را از درگاه خداوند مسئلت دارم.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :