مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

ضرورت مشاركت جدى بانوان مهندس در اركان مديريتى سازمان نظام مهندسى ساختمان

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ -  ۰۹:۱۸ تعداد بازدید: 456


به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی ، رئیس نظام مهندسی ساختمان ایلام از بانوان مهندس عضو سازمان نظام مهندسی کشور خواست در ارکان مدیریتی بزرگترین تشکل صنفی کشور حضوری پررنگ تر داشته باشند.
خانم مهندس حیدری تنها بانوی عضو سازمان نظام مهندسی کشور است که ریاست استانی این سازمان را در ایلام بر عهده دارد و معتقد است در دهه سوم فعالیت سازمان نظام مهندسی کشور می بایست حضور بانوان در ارکان مدیریتی بویژه هیئت مدیره استانها پررنگ تر شود. 
او  در ارومیه گفت: به نظر می رسد چیزی حدود 20 بانوی مهندس در هیئت مدیره های استان ها عضو هستند که به نسبت تعداد بانوان عضو در سازمان بسیار ناچیز است. 
رئیس نظام مهندسی ساختمان ایلام تصریح کرد: حضور بانوان مهندس در برخی رشته های مهندسی از جمله معماری می تواند سیمای دلنشین تری بر پیکره شهرهای ایران ترسیم کند که به اذعان روانشناسان اجتماعی این ظریف اندیشی تاثیر قابل توجهی بر روح و روان شهرنشینان برجای خواهد گذاشت.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :