مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

حضور رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل بعنوان هیات رییسه نشست اعضای سازمان بسیج مهندسین کشور نشست اعضای هیات مدیره های بسیجی با رییس سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری کشور برگزار شد

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ -  ۰۹:۱۹ تعداد بازدید: 246

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی به نقل از روابط عمومی نظام مهندسی اردبیل، نشست اعضای هیات مدیره های بسیجی با رییس سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری کشور در راستای هم اندیشی فعالیت های حوزه بسیج مهندسین و ارائه خدمات کیفی به مردم و همچنین ارتقای جایگاه بسیج مهندسین در حاشیه اجلاس بیستم ارومیه برگزار گردید.
میرمحمد سید هاشمی رئیس سازمان نظام مهندسی استان اردبیل که بعنوان عضو هیات رئیسه این نشست انتخاب گردیده بود ارائه خدمات مهندسی با کیفیت به مردم را هدف اصلی سازمان نظام مهندسی ساختمان عنوان کرد و مسئولیت جامعه مهندسی را بعنوان امنای حوزه فنی و حافظان سرمایه های ملی سنگین دانست.
وی خدمات ارائه شده توسط اعضای سازمان های نظام مهندسی به مردم را که برخواسته از علم، ایمان و تعهد می باشد، مطلوب ارزیابی کرد و دقت بیش از پیش در ارائه خدمات مهندسی را لازمه ارتقای جایگاه سازمان  های نظام مهندسی عنوان کرد.
سید هاشمی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خصوص ارائه خدمات شایسته ودر شان مردم، موضوع مهم اتش به اختیار را در حوزه فنی مهندسی نیز اساسی برشمرد و خواستار ورود جدی اعضای هیات مدیره سازمان های نظام مهندسی در حل معضلات و مشکلات حوزه ساختمان شد.
وی با بیان اینکه فعالیت در حوزه مهندسی هرگز صوری نبوده و تلاشی مبتنی بر علم و آگاهی است، افزود: موضوع اموزش و به روز رسانی دانش فنی اعضای سازمان های نظام مهندسی و بررسی و نظارت دقیق طراحی های ارایه شده ساختمان ها توسط جامعه مهندسی باید جدی گرفته شود تقویت گردد و نظارت مبتنی بر تعهد، علم و اندیشه توسط اعضای نظام مهندسی باید بارورتر شود.
وی همچنین از سازمان بسیج مهندسین کشور بعنوان بازوان توانمند در گردش چرخ صنعت و ساختمان سازی و سازندگی نام برد و صنعت ساختمان را در کشور، یکی از مهمترین و اساسی ترین ارکان اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و اشتغال زایی ذکر کرد و از دلسوختگان و ایثارگران و نخبگان کشور خواستار هدایت صحیح  این صنعت شد.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :