مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

برنامه راهبردی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد تهیه و تدوین گردید

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ -  ۰۸:۰۷ تعداد بازدید: 213


به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی به نقل از روابط عمومی نظام مهندسی استان یزد، سازمان این برنامه به منظور ترسیم چشم انداز آینده، تعیین اهداف کلان و شناخت استراتژی های سازمان، در کارگاه برنامه ریزی استراتژیک و با مشارکت اعضای هیئت مدیره ، مدیران و کارشناسان این سازمان ترسیم شد.
در این کارگاه 40 ساعته ضمن تجزیه و تحلیل شرایط پیرامونی سازمان و مشخص کردن نقاط قوت و ضعف و فرصت ها و تهدیدها، بیانیه چشم انداز سازمان برای سال 1399 با عنوان "توسعه خدمات سازمان بر حداقل 70 درصد واحدهای ساخت و ساز" به تصویب رسید. براساس این گزارش به دنبال تصمیم گیری درباره استراتژی در عمل صورت می پذیرد.
مهندس فرشید رئیس سازمان که خود در تمامی جلسات کارگاه حضور داشت در گفتگو با روابط عمومی اظهار امیدواری کرد با تهیه و اجرای برنامه راهبردی فعالیت های سازمان به صورت هدفمندتر و در جهت انجام مأموریت-های قانونی محول شده، اجرای کامل تر مقررات ملی، ارتقاء سطح خدمات فنی و مهندسی و کیفیت ساخت و سازها و توسعه شهرها، تأمین منافع دراز مدت مردم و جلب رضایت مهندسین عضو سازمان، ساماندهی و هدایت گردد.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :