مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل دوره ایمنی کارگاه های ساختمانی برای کارفرمایان را برگزار می کند.

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ -  ۰۹:۲۱ تعداد بازدید: 205

کمیته ایمنی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل ، متشکل از نمایندگان اداره کار ، تعاون و رفاه امور اجتماعی ، شهرداری ، راه و شهرسازی و سازمان نظام مهندسی ساختمان طی بازدیدهای مستمر هفتگی از کارگاه های ساختمانی، در جهت تشویق مهندسان و کارفرمایان و فرهنگ سازی موضوع ایمنی کارگاه های ساختمانی اقدام به برگزاری دوره های آموزشی ایمنی کارگاه های ساختمانی نموده است.
به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی به نقل از روابط عمومی نظام مهندسی استان اردبیل، دوره های ایمنی کارفرمایان برای اولین بار در سطح سازمان های نظام مهندسی کشور در استان اردبیل برگزار و در پایان دوره به کارفرمایان گواهینامه ایمنی کارگاه های ساختمانی صادر می گردد که با توجه به جلسات انجام شده با شهرداری اردبیل ارایه این گواهینامه های در زمان تائید نهائی نقشه در سازمان نظام مهندسی و ارائه آن در زمان اخذ پروانه ساختمانی به شهرداری الزامی می باشد که مدت اعتبار این گواهی دو سال می باشد.
همچنین حضور کلیه کارفرمایانی که نقشه های ملکی آنها در طول هفته به اعضای سازمان ارجاع داده شده در این دوره های الزمامی می باشد.
دوره ایمنی کارگاه های ساختمانی، روزهای پنج شنبه هر هفته راس ساعت 12 به مدت سه ساعت در محل آمفی تئاتر سازمان نظام مهندسی استان اردبیل جهت آشنایی با قوانین سازمان و اصول ایمنی کارگاه های ساختمانی توسط مدرسانی از اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی و سازمان نظام مهندسی انجام می گیرد.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :