حضور موثر ریاست شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی در استان خراسان رضوی

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ -  ۱۷:۴۴ تعداد بازدید: 1090


   به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی در ادامه برنامه دوره ای حضور ریاست و اعضای هیات رییسه  شورای مرکزی به استانها مهندس رجبی و هیات همراه به   استان خراسان رضوی مسافرت نمودند.

یکی از برنامه های ریاست سازمان در این سفرها ایجاد پویایی ، هماهنگی و تعامل سازنده و همچنین رفع مسائل جاری استانها است.

استان خراسان رضوی بعنوان یکی از استانهای پیش رو در ارائه خدمات مهندسی مدتی با مسایلی از قبیل استعفای ریاست سازمان روبرو شده است.

حضور ریاست سازمان ، سخنرانی در همایش گرامیداشت مهندسی مکانیک و متعاقبا مذاکره با هیات مدیره ،بازرسان وبرخی اعضای سازمان استان خراسان رضوی از برنامه های ایشان بود.

در روزچهارشنبه دهم آبانماه ریاست سازمان در جلسه هیات مدیره استان خراسان رضوی شرکت کرد و پس از استماع دیدگاهها و بیانات اعضای اصلی و علی البدل هیات مدیره و بازرسان سازمانو تعدادی از اعضا مطالب و دیدگاههای سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور که بر محور تعامل حرفه ای ، پیشبرد اهداف قانون در سایه هماهنگی اعضا و توسعه سارمانی استوار است را گوشزد نمودومواردی را متذکر و هیات مدیره را الزام یه رویه اصلاح نمود و مقرر شد در اسرع وقت تعیین تکیف ریاست سازمان مشخص و ترجیحا قبول مهندس کامران برای ادامه ریاست باشد.

مهندس رجبی گفت: نظام مهندسی ساختمان کشور قوی ترین و توانمندترین جامعه مهندسی  است که ضمن اینکه باید برای عبور از بحرانها نهایت تلاش خود را انجام دهد،بایدبتواندبرای حل مشکلات  گفتگو کندهمچنین تاکیدنمود سازمان نظام مهندسی ساختمان توانمندی هدایت جامعه مهندسی رادارد.
مهندس رجبی در این جلسه  از اعضای هیات مدیره خواست اقتدار گذشته سازمان استان را پیش روی خود قرار داده و نوید بخش روزهای اوج این سازمان بعنوان دومین سازمان استان کشور باشند. طرح فرایندهای قانونی نحوه حضور درجلسات هیات مدیره ها و فرایند رسیدگی به غیبتها و همچنین ضرورت توجه به دستورالعملهای صادره بخش دیگری از این مطالب بود.

خوشبختانه این جلسه زمینه ساز توجه جدی اعضای هیات مدیره ، مسیولین مرتبط استانی و انجمنهای تخصصی و حرفه استان خراسان رضوی  شد و باخبر شدیم در یک حرکت سازنده تمامی اقشار تخصصی ضمن حضور در منزل مهندس کامران ریاست این سازمان ایشان را برای ادامه فعالیت تا سازمان خود همراهی نمودند.

جلسه هیات مدیره سازمان نظام مهندسی خراسان رضوی در روز شنبه 13 آبان ماه با سخنرانی مدیر کل راه و شهرسازی که به ضرورت نهادینه کردن  اخلاق حرفه ای پرداخت شروع و با ریاست مهندس کامران به دستور جلسات خود پرداخت .
نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :