مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

چهاردهمین بزرگداشت روز جهانی شهرسازی باهمکاری شورای مرکزی برگزار می شود.

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ -  ۰۹:۲۲ تعداد بازدید: 268

  چهاردهمین بزرگداشت روز جهانی شهرسازی با شعار شهرسازی، سلامت‌عمومی و اعتلای زندگی، سه‌شنبه در تالار ایوان شمس برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی ، چهاردهمین بزرگداشت روز جهانی شهرسازی با شعار شهرسازی، سلامت‌عمومی، اعتلای‌زندگی (Urban Planning, public health,Improving The Quality Of Life) برگزار می‌شود.

در این برنامه قرار است تا از محمدسعید ایزدی معاون معماری و شهرسازی وزیر راه و شهرسازی در دولت دوازدهم به عنوان شهرساز برتر قدردانی شود.

در برگزاری این بزرگداشت، شورای‌مرکزی سازمان نظام‌مهندسی‌ساختمان ،جامعه مهندسان شهرساز، جامعه مهندسان مشاور، سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، انجمن طراحان شهری ایران،  دانشگاه خوارزمی، دانشگاه تربیت‌مدرس، دانشگاه هنر تهران، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه مازندران، همکاری داشته‌اند.

علاقمندان می‌توانند برای حضور در این نشست، سه‌شنبه ۱۶ آبان‌ماه از ساعت ۱۵ تا ۱۹ به تالار ایوان شمس (حرکت سابق) به نشانی تهران، بزرگراه جلال آل‌احمد، ابتدای بزرگراه کردستان مراجعه کرده و در برنامه حضور به هم برسانند.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :