مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

جلسه هم اندیشی بانوان مهندس خراسان جنوبی برگزار گردید.

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ -  ۰۹:۳۱ تعداد بازدید: 390

هم اندیشی بانوان مهندس روز یکشنبه ۱۴ آبان ماه در محل سازمان نظام مهندسی ساختمان استان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی خراسان جنوبی در آغاز جلسه مهندس میرکاظمی ضمن عرض خیر مقدم به بانوان مهندس حاضر در جلسه به تشریح فعالیت های کمیسیون مشورتی بانوان و تلاش این کمیسیون برای افزایش جلب مشارکت بانوان در امور فنی و حرفه ای پرداخت و تاکید نمود،حضور و مشارکت بانوان و اهمیت دادن آنها به این فعالیت ها در راستای افزایش توانمندی حرفه ای و تجربی بانوان منجر خواهد شد.

پس از بحث و تبادل نظر و طرح برخی مشکلات تصمیماتی به شرح ذیل اتخاذ گردید:

مقرر گردید برنامه  بازدید از شهرک صنعتی و صنایع مرتبط با ساخت و ساز پس از اعلام آمادگی همکاران اداری صورت پذیرد ومساعدت لازم برای ماموریت اداری ایشان از طریق مدیرکل بانوان استانداری مهندس نخعی از طریق  مکاتبات اداری استانداری با مدیران دستگاه ها صورت پذیرد.

در ادامه در خصوص تعاونی بانوان مهندس بحث و تبادل نظر گردید.که اطلاعات تکمیلی تعاونی بعد از قطعی شدن به اطلاع همکاران خواهد رسید.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :