مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

انتخابات هیئت رئیسه سازمان نظام مهندسی فارس برگزارگردید.

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ -  ۱۱:۲۸ تعداد بازدید: 313

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس ، انتخابات اعضای هیئت رئیسه سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس در تاریخ 20آبان‌ماه1396 برگزار گردید. در این انتخابات که با حضور اعضای اصلی و علی‌البدل هیئت مدیره و بازرسان این سازمان برگزار شد.

آقای مهندس غلامرضا نامورچی به اتفاق آراء به‌عنوان رئیس سازمان

آقای مهندس محمدحسین دادخواه به‌عنوان نایب رئیس اول سازمان

آقای دکتر مجتبی زوربخش به‌عنوان نایب رئیس دوم سازمان

آقای مهندس مهرداد خواجه‌پور به‌عنوان دبیر هیئت رئیسه سازمان

و آقای مهندس سامان ارجمند اینالو به‌عنوان خزانه‌دار سازمان انتخاب شدند.

در انتخابات مذکور که با اتحاد و همدلی اعضای هیئت‌مدیره سازمان برگزار گردید،آقای مهندس نامورچی، رئیس سازمان ضمن تشکر از مهندس وهاب زنگنه به‌منظورهمکاری‌ها و تلاش‌های قابل تقدیر ایشان در کنار اعضای هیئت رئیسه دور قبل و تقدیراز تأثیرگذاری و حضور مثمرثمر اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس در شورای مرکزی ( مهندس رجبی، رئیس شورای مرکزی،‌  دکتر نصر، عضو و رئیس گروه تخصصی معماری ،  مهندس مجید ولدان و مهندس حسین پوراسدی،‌ مشاوران وسایر اعضا که در کارگروه‌های شورای مرکزی شرکت نمودند)، به ارائه گزارشی از عملکردیکساله هیئت‌رئیسه این سازمان پرداخت و در آخر به برنامه‌ها و اهداف پیش رو که می‌بایست توسط هیئت‌رئیسه جدید دنبال شود اشاره نمود.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :